پتینه کاری در تهران

پتینه کاری در تهران | بازار کار پتینه کاری ???

تزیینات داخلی
4.8/5 - (101 امتیاز)

همانطور که درمباحث مربوط به پتینه کاری ( پتینه چیست ) گفته شد، پتینه کاری یکی از محبوب ترین ایتم های تزییناتی ساختمان های لوکس در تهران می باشد.

در اکثر ساختمان هایی که در تهران بصورت شیک و مجلل ساخته می شود می توان رد پای این هنر زیبا را مشاهد کرد.

پتینه کاری در تهران به اندازه ای مهم شده است که می توان آموزشگاه های پتینه کاری را به وفور در تهران نام برد که هر کدام با روش ها و اصول خاصی سعی در آموزش پتینه کاری به هنر جویان می باشند.

پتینه کاری
پتینه کاری | تکنیک های پتینه کاری | آموزش پتینه کاری | قیمت پتینه کاری

بازار کار پتینه کاری در تهران

با توجه به اینکه اغلب ساختمان های شیک و مجلل در تهران و خصوصا شمال تهران ساخته و نوسازی می گردد، پتینه کاری در تهران هم نسبت به سایر شهرهای ایران بازار کار بهتری دارد.

همچنین اگر کیفیت کار های اجرایی خوب باشد در مناطق مختلف تهران می توان دید که حساسیت زیادی به قیمت وجود ندارد و اصل کار بر کیفیت می باشد.

بنابراین اگر در کنار نمونه کارهای موفق و درخشان ، کمی هم هنر بازاریابی داشته باشید می توانید از این هنر یک منبع درآمد بسیار عالی برای خود داشته باشید.

در مجموع بازار کار پتینه کاری در تهران یک بازار خوب و با درآمد مناسب برای شما خواهد بود.

پتینه کاری در شهرستان ها :

همچنان که اغلب تکنیک های معماری به مرور از تهران به سایر شهرستان های ایران کشانده می شود، پتینه کاری هم از این امر مستثنی نمی باشد.

پتینه کاری در شیراز ، پتینه کاری در اصفهان ، پتینه کاری در مشهد ، پتینه کاری در تبریز ، گیلان ، مازندران ، خوزستان از دیگر کلیدواژه با جستجوی بالا در گوگل می باشد که نشان از اهمیت بالای این هنر در این شهر ها است.

همچنین برگزاری ورکشاپ های دوره ای و آموزشگاه های پتینه کاری در این شهر ها ادله دیگری برای جذابیت این آیتم تزییناتی می باشد.

بنابراین می توان گفت در حال حاضر پتینه کاری در شهرستان یک بازار بکر و نوپا برای پتینه کاران خواهد بود و می توانند با اندکی تبلیغ و بازاریابی برای این هنر به درآمد خوبی دسترسی داشته باشند.

در تصویر زیر می توانید استان هایی که بیشترین جستجو واژه ” پتینه کاری ” در یکسال اخیر داشته اند را مشاهده نمایید.

پتینه کاری در تهران
پتینه کاری در تهران

قیمت پتینه کاری

در مبحث مربوط به پتینه گفته شد که پتینه کاری یک کار هنری می باشد و نمی توان یک قیمت واحد برای آن تعیین کرد. ضمن اینکه پتینه کاری خود تکنیک های متنوعی دارد که هر کدام ظرافت و زیبایی خاص خود را دارد.

بنابراین قبل از تعیین تکنیک های مورد نیاز و متاراژ کلی پروژه ای که قرار است پتینه کاری صورت گیرد، ارائه قیمت منطقی نخواهد.

پتینه کاری

لذا پیشنهاد ما بر این است که برای ارائه قیمت دقیق پتینه کاری حتما از پروژه بازدید صورت گیرد.

اما با این حال قیمت پتینه در تهران در مقایسه با شهرستان ها کمی بالاتر است و شاید مهمترین دلیل آن تقاضای زیاد برای این کار در ساختمان های لوکس می باشد.

مشاهده لیست قیمت پتینه کاری در تهران

اینستاگرام یاشیل

نمونه کار های ما را در پیج اینستاگرام دنبال کنید

3 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up