5/5 - (2 امتیاز)

بازسازی و نوسازی ساختمان

بازسازی و نوسازی ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری زیر نظر متخصص های حوزه ساختمان و در زیر شاخه های متعدد ساختمانی از خدماتی است که می توانید با خیالی آسوده به گروه یاشیل بسپارید.

گروه طراحی و معماری یاشیل تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا برای بازسازی و نوسازی ساختمان از مرحله تخریب و خاک برداری تا اجرای تزیینات داخلی و مبله نمودن با یک کارگروه منسجم و توانمند و با بهره گیری از علوم نوین طراحی و تزیینات داخلی شرایطی را برای مشتریان خود فراهم سازد تا با خیالی راحت به آنچه در تفکرات خود از یک ساختمان فکر می کنند دست یابند.

گروه یاشیل برای تک تک مراحل از تخریب تا مبله کردن اکیپ توانمندی دارد که با یک مدیریت واحد کارها برنامه ریزی و اجرا می گردد تا تداخلی در عملیات بازسازی نداشته باشیم. ضمن اینکه اینکار هزینه های دوباره کاری را به صفر می رساند.

برای شروع عملیات بازسازی یک ساختمان :

  • در ابتدا محل پروژه توسط کارشناسان یاشیل بازدید شده و ایده های مورد نظر کارفرما اطلاعات اولیه گردآوری می شود.
  • با توجه المان های طراحی دکوراسیون و بودجه در نظر گرفته شده برای بازسازی و نوسازی ساختمان ، چند سبک طراحی نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی با نقشه های دو بعدی و سه بعدی به کارفرما پیشنهاد می شود.
  • با توجه به متریالی و هزینه ای که برای هر طرح برآورد شده است، یک طرح تائید و تصویب می گردد.
  • بعد از عقد قرارداد گروه های اجرایی وارد عمل می شوند و تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا مطابق طرح تصویب شده و با بهترین کیفیت ممکن و در زمان تعیین شده کار را به اتمام برسانند.

شما عزیزان می توانید برای داشتن اطمینان خاطر از روند بازسازی ساختمان توسط گروه یاشیل با هماهنگی قبلی از چندین پروژه در حال اجرای ما بازدید نمایید و تصمیم بگیرید.

کارگروه یاشیل همه کارهای نوسازی و بازسازی را با مدیریت واحد و با کمترین تداخل کاری ارائه خواهد داد.

اهم خدمات گروه یاشیل عبارتند از :

برآورد هزینه بازسازی و نوسازی ساختمان

برآورد هزینه بازسازی ساختمان متاثر از آیتم های مختلفی است.

در مرحله اول باید بدانیم که بازسازی در چه سطحی است. آیا فقط با تغییرات جزیی نظیر رنگ کردن سقف و دیوار ( نقاشی ساختمان )، تعویض کاغذ دیواری و احیانا تعویض کابینت ها پروژه بازسازی انجام خواهد شد، و یا اینکه نیاز به تغییرات اساسی است.

در بازسازی های متوسط معمولا تعمیر و یا تعویض سیستم های تاسیساتی، تعویض کفپوش، تغییر در نورپردازی ها، تعویض شیرآلات و کابینت روبرو خواهیم بود.

اما چنانچه منظور ما از بازسازی تغییرات کلی در ساختمان باشد، آیتم هایی نظیر حذف، اضافه یا جابجایی دیوار ها، تغییر در نوع سقف ( کاذب باشد یا ساده )، جابجایی احتمالی اتاق ها، آشپزخانه، محوطه سازی ( برای خانه های ویلایی ) و … باید لحاظ گردد.

بنابراین برای برآورد هزینه بازسازی ساختمان مرحله اول تعیین سطح بازسازی و تغییراتی که نیاز هست اعمال شود، ملاک برآورد خواهد بود.

بعد از اینکه برنامه بازسازی مشخص شد و طرح مورد نظر برای بازی تایید شد، مرحله دوم تعیین نوع متریال و کیفیت آن خواهد بود.

با توجه به تنوع برند های مختلف در متریال و مصالح ساختمانی و نیز دامنه قیمتی گسترده، انتخاب برند خیلی می تواند در تخمین و برآورد هزینه بازسازی ساختمان تاثیرگذار باشد.

شما عزیزان برای دیدن نمونه کار های اجرایی ما می توانید به پیج یاشیل ملحق شوید   پیج اینستاگرام یاشیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up