اتحادیه پتینه کاران - گروه تخصصی پتینه یاشیل

گروه تخصصی پتینه یاشیل | برترین اساتید پتینه کاری ایران

تزیینات داخلی
5/5 - (24 امتیاز)

معرفی گروه تخصصی پتینه یاشیل

گروه پتینه یاشیل بعنوان یکی از مجموعه های گروه طراحی و معماری یاشیل می باشد.

همانطور که در مبحث مربوط به پتینه کاری تشریح شد، پتینه و پتینه کاری یکی از محبوب ترین آیتم های تزیینات داخلی برای خانه های لوکس بشمار می رود.

بطوریکه در اغلب خانه های کلاسیک و مدرن که ساخته می شوند و یا بازسازی می گردد ، می توانیم آثاری از این هنر را ببینیم.

بنابراین با توجه به توسعه روز افزون تقاضا برای این حرفه ، خیلی از نقاشان و هنرمندان نقاشی سعی در یادگیری تکنیک ها و فنون پتینه کاری دارند.

به تناسب رشد بازار کار پتینه کاری ، موسسه ها و آموزشگاه هایی برای تدریس و آموزش پتینه کاری شکل گرفته است که هر گدام با تعرفه های مختلفی به امر آموزش این هنر می پردازند.

برترین اساتید پتینه کاری ایران

با توجه به این که این هنر یک هنر الگو گرفته از کشور های غربی و در راس آن کشور ایتالیا می باشد، اغلب اساتید برتر و مجرب پتینه کاری ایران دوره هایی در این کشور ها دیده اند.

پتینه کاری یک هنر است و ریزه کاری های متفاوت و مختلفی می تواند در نتیجه کار موثر باشد.

گروه طراحی و معماری یاشیل با داشتن یک گروه تخصصی پتینه یاشیل یکی از پیشرو های این تکنیک تزیینات داخلی در ایران می باشد که نزدیک به 15 سال بصورت کاملا حرفه ای مشغول به کار می باشد.

داشتن سابقه کار درخشان و اجرای پروژه های موفق در ایران و کشور های همجوار گروه پتینه یاشیل را بعنوان یک برند در زمینه پتینه کاری مطرح کرده است.

اگر به دنبال پیدا کردن برترین گروه پتینه کاری در ایران هستید ، حتما سابقه کار و نمونه کارهای انجام شده را در تعیین کیفیت کارهای گروه در نظر داشته باشید.

اگر در شبکه های اجتماعی هم جستجویی داشته باشید می توان گفت که بیشمار گروه پتینه کاری با عناوین مختلف پیج های کاری به راه انداخته اند که نمونه کارهای خودشان را به تصویر کشیده اند. گروه پتینه یاشیل نیز از این امر مستثنی نبود و یک پیج کاری در صفحه اینستاگرام دارد.

سایت یاشیل :

در سایت یاشیل مجموعه ای از فعالیت های گروه طراحی و معماری یاشیل آورده شده است که شما می توانید بطور مفصل هر مورد را بررسی نمایید.

اینستاگرام یاشیل :

در پیج اینستاگرام یاشیل نیز می توانید انواع ویدیو ها و تصاویر از خدمات قابل ارائه گروه یاشیل را دنبال کنید.

اینستاگرام یاشیل

پیج اینستاگرام یاشیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up