نمونه کار نقاشی دیواری

نمونه کار نقاشی دیواری – نقاشی فرشته ⭐⭐⭐

تزیینات داخلی
4.9/5 - (23 امتیاز)

اگر سری به سایت های اینترنتی و یا پیج های اینستاگرام بزنید نمونه کار نقاشی دیواری زیادی را می توانید مشاهده نمایید که هر کدام به دست یک هنرمند نقاش و با کیفیت های مختلف به اجرا درآمده است.

با توجه به اینکه یکی از آیتم های محبوب در دکوراسیون داخلی خانه های لوکس استفاده از نقاشی روی دیوار و یا سقف است، بنابراین امروزه بازار رقابت در این عرصه نیاز بسار داغ شده است.

اکثر نمونه کار نقاشی دیواری که برای ساختمان انتخاب و به تصویر کشیده می شود، بر گرفته از آثار هنری هنرمندان غرب می باشد.

هنرمندان و نقاشان زیادی هستند که با توجه به رونق بازار نقاشی روی دیوار و سقف ، نقاشی روی بوم و تابلو را رها کرده و روی به این حرفه در ساختمان اورده اند.

در دکوراسیون های سبک کلاسیک معمولا قسمتی از سقف و یک یا چند دیوار را به نقاشی دیواری اختصاص می دهند.

گرچه این الگو ها و نقاشی ها گویای داستان ها و خاطرات کشور هایی هستند که با فرهنگ ما بیگانه است ، ولی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

نمونه کار نقاشی دیواری

همانطور که پیش تر گفته شد ، نقاش ها و هنرمندان زیادی روی به نقاشی روی دیوار و سقف آورده اند و همین موضوع باعث می شود با طیف وسیعی از کیفیت های خوب و بد در نقاشی روبرو باشیم.

بنابراین ما پیشنهاد می کنیم :

حتما قبل از انتخاب نقاش برای به کشیدن و به اجرا درآوردن طرح و نقش پیشنهادی شما، از نمونه کارهای اجرا شده او بازدید داشته باشید.

قیمت و هزینه نقاشی روی دیوار و سقف :

یکی از سوالات پر تکرار که مخاطبین سایت و پیج یاشیل از ما می پرسند، تعیین قیمت نقاشی می باشد.

یکی از مقوله های مهم در این راستا دیدن نمونه کار نقاشی دیواری مورد نظر مشتری یا کارفرما می باشد. زیرا که پر کار بودن و داشتن جزییات زیاد می تواند باعث صرف زمان و هزینه بیشتر باشد.

اما مهمترین مساله کیفیت کار اجرایی می باشد. اینکه یک نقاشی اثر کدام هنرمند باشد عامل بسیار مهم در تعیین قیمت نقاشی می باشد.

دور از انتظار نیست که قیمت تعیین شده برای نقاشی دیواری توسط اساتید نامی و برند های مطرح بیشتر از هنرمندان تازه کار باشد.

همچنین عواملی مثل : ارتفاع و سختی کار، محل انجام پروژه ، تعداد نقاشی های درخواستی ، تعداد نقش و فرشته ای که قرار است نقاشی شود از دیگر موضوعاتی می باشند که هزینه تمام شده یک پروژه نقاشی دیواری را تعیین می کند.

نقاشی مینیاتور روی سقف و دیوار

نوع دیگر از نقاشی دیواری استفاده تکنیک نقاشی مینیاتور روی سقف و دیوار است . معمولا ایرانی های هایی که به هنر ایران باستان اهمیت می دهند و دوست دارند بجای استفاده از طرح و نقش های اروپایی و قاعدتا غربی از هنر و سبک های ایرانی استفاده کنند، این سبک نقاشی را ترجیح می دهند.

نمونه کار نقاشی دیواری و سقفی
نمونه کار نقاشی دیواری و سقفی
نمونه کار نقاشی دیواری و سقفی
اینستاگرام یاشیل

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به پیج اینستاگرام یاشیل سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

WeCreativez WhatsApp Support
ما اینجا هستیم تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.
می تونم کمکتون کنم؟