دکوراسیون سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی – دکوراسیون داخلی مجلل – خانه های رویایی

تزیینات داخلی, طراحی داخلی
5/5 - (1 امتیاز)

دکوراسیون سلطنتی یکی از سبک های دکوراسیون داخلی و در زمره دکوراسیون های لوکس قرار دارد. بنابراین لازم است در زمان دیزاین داخلی به سبک سلطنتی توجه ویژه ای به استفاده از طیف رنگ حاکم در فضا داشته باشیم.

یکی از مهمترین و خاص ترین رنگ هایی که در زمان دکوراسیون به سبک سلطنتی بسیار مورد توجه قرار می گیرد رنگ طلایی است.

استفاده از رنگ طلایی یکی از عناصر اصلی و کاربردی در سبک دکوراسیون سلطنتی و لوکس به شمار می آید. شما به راحتی با استفاده از رنگ طلایی می توانید ترکیب رنگ سفید و سیاه را در تم داخلی خانه خود دنبال کنید.

استفاده از رنگ طلایی را می توانید در قالب تکنیک های پتینه کاری روی ابزار های گچبری که غالبا بصورت ورقطلا اجرا می گردد مشاهده کرد.

بی شک دکوراسیون سلطنتی یکی از محبوبترین و چشم نواز ترین تکنیک ها برای طراحی داخلی به شمار می آید. در این مطلب سعی داریم تا ایده پردازی هایی را در زمینه استفاده بهینه از این سبک دکوراسیون داخلی به شما معرفی کنیم.

بدون تردید اگر طراحی داخلی خانه ، ساختمان های اداری و تجاری زیر نظر یک متخصص دکوراسیون صورت گیرد یکی از بی نقص ترین و ایدئال ترین چیدمان ها را برای شما به ارمغان خاهد آورد.

با ما همراه باشید تا از جدیدترین و بروز ترین ایده های  صنعت دکوراسیون داخلی آگاه شوید.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

نمای کلی از دکوراسیون سلطنتی

پیش تر نیز گفته شد که دکور کردن به سبک لوکس نیاز به تخصص و تجربه بسیار دارد. در یک نمای کلی در تصویر فوق شما می توانید به راحتی جلوه ای از تجلل و شاخص بودن یک دکوراسیون لوکس را مشاهده نمایید.

ترکیب طیف های رنگی به درستی و دقت تمام صورت گرفته است و در یک نگاه به راحتی می توانید یک نور پردازی بدون نقص را در این تصویر مشاهده کنید که زیبایی فضا داخلی را دوچندان کرده است.

بکار بردن رنگ قرمز یک ایده خاصی و ویژه برای دکوراسیون سلطنتی به شمار می رود. در تصویر فوق یک چشم انداز کلی از یک چیدمان سلطنتی به شما نشان داده شده است که در ادامه به ایده پردازی این تصویر خواهیم پرداخت.

اگر شما محدودیت فضا در دکوراسیون خود ندارید و طراحی داخلی خود را یک خانه دوبلکس در نظر دارید و همانند تصویر از پله های مشرف به طبقه دوم بهره برده است، پیشنهاد می کنیم با یک فرش مشکی و قرمز پایه ریزی چیدمان خود را آغاز کنید.

استفاده از سنگ های طلایی و سفید برای کف خانه یکی دیگر از ایتم های مورد استفاده در این طراحی است که با استفاده از آباژور رو میزی و مبل های تک نفره لوکس بخش ورودی فضا را دیزاین کرده است.

بکار بردن ماهرانه لوسترهای بلوری و تابلوهای لوکس عامل تاثی گذار دیگری در دکوراسیون داخلی لوکس محسوب می گردد.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

دکوراسیون سلطنتی بخش اصلی منزل

خانه های سلطنتی محدودیتی در فضای داخلی ندارند بنابراین برای انتخاب طرح و تعداد مبلمان و صندلی ها بدون هیچ دغدغه ای می توان اقدام کرد.

در تصویر ارائه شده فوق شما می توانید یک سرویس مبلمان لوکس و زیبا با تم رنگی مشکی و سفید به همراه رگه های طلایی را مشاهده کنید.

کاناپه های سفید رنگ در این چیدمان روبروی هم قرار گرفته اند که با استفاده کوسن های سفید طلایی زیبایی کار دیزاین دوچندان شده است.

همینطور با استفاده از دو مبل تک نفره و دو پاف تک نفره دکوری کار چیدمان بخش های مشرف به کاناپه صورت پذیرفته است.

از دیگر عوامل تاثیر گذار که سبب زیبا سازی این طراحی شده است، میز های مشکی طلایی در کنار لوسترهای مشکی طلایی است که هارمونی خاصی به این خانه داده است.

استفاده از گلدان ها در فضای داخلی یکی از معیارهایی خواهد بود که سبب منحصر به فرد بود خانه ما خواهد شد. و همان طور که می دانید آینه کاری و استفاده از آیینه های دکوراتیو قدی یکی از اصول مهم در طراحی های مجلل و لوکس به شمار می آید و همانطور که در تصویر مشخص است بخش اصلی این فضا با استفاده از یک آینه قاب طلایی دیزاین شده است.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

ایده پردازی لوکس

برای داشتن یک خانه رویایی و سلطنتی برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. به شما پیشنهاد می کنیم بدون هیچ دغدغه و ترسی از تمام عناصر طلایی برای طراحی سلطنتی خود استفاده کنید.

به تصویر نگاه کنید همانطور که مشاهده می فرمایید دیوار بطور کل با قاب های طلایی دکور شده است که سبب منحصر به فرد شدن این ایده پردازی شده است. استفاده دقیق از رنگ شکی در کنار رنگ طلایی زیبایی خاصی به این طراحی داده است.

این عکس نشانگر یک نمونه از دکوراسیون های داخلی می باشد که به سبک اشرافی طراحی و چیدمان شده است.

مبل های سفید با کوسن های طلایی مشکی، میز های پایه طلایی شیشه ای، قاب های سفید طلایی، مشکی طلایی، فرش مشکی و لوستر شیک و مدرن طلایی همگی از شاخصه های اصلی یک دکوراسیون سلطنتی به شمار می رود.

تردید نداشته باشید که اگر این معیار ها در دکوراسیون خانه شما به اجرا درآید، شما صاحب یک خانه لوکس و سلطنتی خواهید بود. استفاده از ایده ها و مشاوره های متخصصان طراحی داخلی می تواند شما را برای داشتن خانه رویایی راهنمایی نماید.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

اتاق کار در دکوراسیون سلطنتی

معمولاً در خانه های لوکس و سلطنتی اتاق و یا فضایی از سالن بعنوان محیط کار در نظر گرفته می شود که جلسه ها و نشست های کاری در این فضا صورت می گیرد.

همانطور که در تصویر دیده می شود شما یک میز کار برای نشست های کاری را مشاهده می کنید که با یک ست بسیار زیبا آماده شده است.

همان طور که در ابتدای مطلب به آن پرداخته شد رنگ طلایی یکی از مهم ترین عناصری است که با هر ترکیب رنگی در دکوراسیون ، شما را به یک چیدمان سلطنتی نزدیک می کند.

لوستر آویزی، کاغذ دیواری ، قاب های مدرن و فرش فانتزی و بسیاری آیتم های دیگر به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن به دکوراسیون اشرافی دست پیدا کنید.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

آشپزخانه سلطنتی با طراحی مدرن

یکی دیگر از فضای مهم و کاربردی در خانه ، آشپزخانه می باشد که بایستی در طراحی و چیدمان آن نهایت دقت را داشته باشیم.

انتخاب یک کابینت لوکس اولین قدم برای رسیدن به یک آشپزخانه مدرن در یک دکوراسیون سلطنتی است.

در تصویر ارائه شده کابینت چوبی برای آشپزخانه انتخاب شده و  تمام چوب های استفاده شده در درب و ستون های کابینت به شکل بسیار خاص و زیبایی کنده کاری شده است که مهمترین آیتم برای شروع داشتن یک آشپزخانه سلطنتی محسوب می شود.

خراطی های صورت گرفته بر روی درب کشوها، درب کمدها، قسمت بالای گاز، نمای دکوری کابینت ها همگی در زیبا سازی این این آشپزخانه مهم و تاثیر گذار بوده است.

پیشنهاد میکنیم برای داشتن یک آشپزخانه کلاسیک و سلطنتی حتماً با متخصصین طراحی و ساخت کابینت مشورت نمایید و ایده های بروز شده برای داشتن آشپزخانه دلخواه خود استفاده نمایید.

آن ها به شما در این زمینه مشاوره خواهند داد تا به بهترین ایده پردازی برای یک آشپزخانه شیک دست پیدا کنید.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

میز پذیرایی سلطنتی

اختصاص دادن یک اتاق در فضاهای بزرگ و مجلل برای پذیرایی از مهمان های ویژه نیاز به ظرافت خاصی در طراحی دارد.

همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این ایده پردازی از تم رنگی قرمز برای ایده پردازی استفاده شده است. فرش قرمز، دیوار با تم رنگی قرمز و پرده های سلطنتی قرمز همگی نمادی از یک دکوراسیون سلطنتی به شمار می رود.

لازم است بدانید منبت کاری های استفاده شده بر روی دیوار های اتاق پذیرایی به زیبا سازی بیشتر این فضا در راستای داشتن یک دکوراسیون سلطنتی بسیار کمک کرده است.

با استفاده از میزها و صندلی های لوکس و لوسترهای بلوری به راحتی میتوان به این ایده پردازی بی نظیر دست پیدا کرد.

می توان از ظرف و ظروف طلایی رنگ و وسایل مرتبط در همین راستا برای دیزاین روی میز استفاده کرد تا نمای زیبا تری در فضا مشاهده شود. تهیه و خرید لوازمی که شما را در جهت رسیدن به یک دکوراسیون سلطنتی کمک کند قدری مشکل است و بهتر است از متخصصین این حرفه مشاوره بگیرید.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

اتاق خواب های لوکس در چیدمان سلطنتی

طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سلطنتی قدری هزینه بر است زیرا تمام پارامترهای استفاده شده در دکوراسیون باید از مرغوب ترین و اعلاء ترین وسایل انتخاب شود.

شناخت رنگ ها و استفاده مناسب از طیف رنگی و تاثیر رنگ ها در روحیات اشخصاص یکی از اصول مهم در طراحی داخلی محسوب می شود. همانطور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید از رنگ آبی فیروزهای استفاده شده است که این رنگ نیز در رده رنگ های سلطنتی به شمار می رود.شما می توانید با یک نور پردازی زیبا و خلاقانه این تم رنگی را زیباتر به نمایش بگذارید.

همان طور که مشاهده می کنید در این تصویر از فضای بسیار بزرگی برای طراحی اتاق خواب استفاده شده است. تخت سلطنتی در کنار میز و صندلی های سلطنتی همگی از جمله مواردی است که در این ایده پردازی مورد استفاده قرار گرفته است.

فرشی که در این طراحی استفاده شده نیز با طیف رنگی سرمه ای و طوسی است که با رنگ سرویس تخت هارمونی همگونی دارد. پرده های زینتی و سلطنتی استفاده شده این اتاق خواب آن را شبیه به یک قصر رؤیایی طراحی کرده است و نمای پشت تخت را بسیار بلند تر و زیبا تر جلوه داده است.

شک نکنید دکوراسیون های سلطنتی یکی از بی نقص ترین و منحصر به فرد ترین دکوراسیون ها به شمار می رود که زیبایی خیره کننده ای دارد.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

ایده پردازی دیگری برای اتاق خواب سلطنتی

همان طور که در تصویر قبل مشاهده کردید رنگ آبی فیروزه ای تم اصلی و رنگ غالب در این طراحی بود.

در تصویر ارائه شده دیگر شما می توانید از یک تم رنگی با زمینه ای تقریباً قرمز برای دکوراسیون اتاق خواب را مشاهده کنید. در این ایده پردازی اولین آیتمی که به زیبایی فضا بسیار کمک کرده است فرشی است که در کف اتاق قرار پهن شده است.

طراحی و رنگ آمیزی این فرش به شکلی صورت گرفته که سبب می شود شما یک ایده پردازی سلطنتی را به راحتی مشاهده کنید. استفاده از پردهای با طراحی سلطنتی نمونه دیگر این طراحی چشم نواز محسوب می شود.

با توجه به اینکه یکی از ویژگی های رنگ قرمز جلب توجه است ، شما می توانید از رنگ قرمز برای جلوه دادن بیشتر به تم رنگی دکوراسیون های خود استفاده کنید اما برای اتاق خواب توصیه می شود زیاد این رنگ را تکرار نکنید تا آرامش شما به هم ریخته نشود.

همان طور که دیده می شود از دو صندلی تکی و یک پاف قرمز رنگ برای جلوه دادن بیشتر در فضا کمک گرفته شده است. در ادامه یک تخت گل دار با پشتی قرمز آیتم نهایی این دکوراسیون محسوب می شود. برای بیشتر جلوه دادن چیدمان سلطنتی اتاق خواب هایتان توصیه می کنیم از آباژورهای طلایی و لوستر های طلایی کمک بگیرید تا نور پردازی حاکم در فضا خاص تر دنبال شود.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

ایده پردازی سوم برای اتاق خواب

اتاق خواب بهترین مکان برای مانور دادن دکوراسیون به سبک سلطنتی به شمار می رود. بدون تردید اگر رنگ طلایی چاشنی چیدمان های شما باشد ناخود آگاه به این سمت که چیدمان شما سلطنتی است کشیده می شوید.

در این تصویر شما به راحتی یک تخت سلطنتی لوکس را مشاهده می کنید. تختی با پشتی طلایی که در نگاه اول چشم ها را خیره نگه می دارد.

در ادامه یک پرده بسیار زیبا و لوکس اطراف تخت را احاطه کرده است که با قاب های طلایی زیبایی آن صد چندان شده است.

به شما توصیه می کنیم پاف های همراه تخت و شال های پشمی را برای دکور کردن اتاق خواب های خود فراموش نکنید. این دو پارامتر شما را سریع تر به هدف نهایتان نزدیک می کند.

استفاده از رنگ بنفش یا قرمز در این طراحی بلامانع است زیرا تمام آیتم ها سفید و طلایی است و در برخی از قسمت ها از رنگ مشکی نیز استفاده شده است.

دکوراسیون سلطنتی - دکوراسیون مجلل - خانه های رویایی

پیشنهاداتی برای دکوراسیون سلطنتی

به شما توصیه می کنیم در دکوراسیون های سلطنتی در مرحله اول از یک متخصص حرفه ای در این راستا مشاوره بگیرید. این امر سبب می شود از دوبار دست به جیب شدن معاف شوید.

در ادامه توصیه می کنیم از وسایلی که تم طلایی دارد بیشتر استفاده کنید و سعی کنید این وسایل را با کالاهای سفید و مشکی ترکیب کنید تا زیبایی آن چند برابر شود.

امر دیگری که به شما در این راستا کمک می کند پارچه های ابریشمی و مخملی است که مهم ترین پارامتر در دکوراسیون سلطنتی محسوب می شود.

با توجه به ایده پردازی های ارائه شده امید است به آسانی بتوانید به یک دکوراسیون سلطنتی دست پیدا کنید. کمک گرفتن از یک متخصص بر فرض در زمینه کابینت های آشپزخانه کمک قابل توجهی به شما می کند.

دکوراسیون داخلی لاکچری

7 دیدگاه. Leave new

 • محسن
  2019-04-12 11:23

  سلام. ممنون از مطالب خوب ساییتون. موفق باشید

  پاسخ
 • محمد داودی
  2019-04-06 10:38

  عرض سلام
  میشه بفرمایید برای داشتن یک دکوراسیون سلطنتی حداقل متراژ خونه چقدر باید باشه؟
  هزینه بازسازی و تغییر دکوراسیون آن حدوداً چقدر درمیاد؟

  پاسخ
  • سلام. ممنون از اینکه به سایت یاشیل سر زدید.
   برای داشتن دکوراسیون سلطنتی باید متراژ خونه حدودا زیاد باشه. مثلاً با زیربنای 300 متر به بالا میشه این دکوراسیون را انجام داد. هزینه کار هم بستگی به انتخاب المان های مختلف بازسازی خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

   پاسخ
 • آهنی
  2019-04-06 10:34

  سلام. با این اوضاع گرونی باید خونه های با دکوراسیون سلطنتی رو توی خواب ببینیم.
  اگه امکانش هست در مورد دکوراسیون خانه های آپارتمانی هم مطلب بگذارید. ممنون از سایت خوب شما

  پاسخ
 • مریم زادمهر
  2019-03-28 21:10

  سلام.
  حدود قیمت بازسازی ساختمان و طراحی آن به سبک دکوراسیون سلطنتی برای یه خونه ویلایی 240 متری چند در میاد؟
  خونه ما سمت گیشا هستش

  پاسخ
 • صابر رضایی
  2019-03-28 20:09

  اگه امکانش هست عکس های بیشتری از دکوراسیون سلطنتی توی سایت قرار بدید.
  متراژ حدودی هر طرح رو بگید ممنون میشم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


keyboard_arrow_up