طراحی و دیزاین آشپزخانه به سبک کلاسیک

طراحی و دیزاین آشپزخانه به سبک کلاسیک

تزیینات داخلی, طراحی داخلی

طراحی و دیزاین آشپزخانه به سبک کلاسیک

مسلما یکی از مهمترین قسمت هایی که بایستی برای طراحی و دیزاین داخلی یک ساختمان به سبک کلاسیک مد نظر قرار داد، طراحی و دیزاین آشپزخانه به سبک کلاسیک می باشد. زیرا که باید علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون داخلی خانه می بخشد، به بهترین و بهینه ترین حالت ممکن از فضای موجود استفاده گردد.

برای انتخاب طرح مناسب آشپزخانه باید چندین معیار را در نظر گرفت. مثلا اگر می خواهیم دکوراسیون مدرن را در آشپزخانه اجرا کنیم مسلما بایستی تا حد امکان از تجملات پرهیز کنیم و در عوض از لوازم و وسایلی استفاده نماییم که علاوه بر همخوانی با دکوراسیون کاربرد چندگانه ای داشته باشند.

اما اگر در انتخاب سبک دکوراسیون محدودیتی از لحاظ فضا و همچنین هزینه اجرا نداریم بهتر است برای داشتن آشپزخانه ای شیک و مجلل، طراحی و دیزاین آن را به سبک کلاسیک در نظر داشته باشیم. سبک کلاسیک وقار و عظمت خاصی به طراحی داخلی شما خواهد داد.

برای داشتن آشپزخانه ای لاکچری بایستی مواردی از قبیل رنگ آشپزخانه، کابینت ها و میز و صندلی را مناسب با اصول و معیارهای سبک کلاسیک انتخاب کنیم.

بدین معنا که مثلا رنگ مناسب اشپزخانه کلاسیک بیشتر رنگ های: سفید، کرم روشن، مشکی و قهوه ای می باشد. همچنین میز و صندلی و کابینت ها بایستی با طراحی های رومی و سنتی انتخاب گردد.

یکی دیگر از المان هایی که باید در چیدمان آشپزخانه لحاظ گردد، حفظ تقارن و نظم در ترکیب لوازم و وسایل آشپزخانه می باشد.

قرار دادن لوازم دکوری قدیمی و عتیقه جات در ویترین های آشپزخانه، استفاده از شیرآلات کلاسیک، پرده های لوکس و تزیینی موارد دیگری هستند که می توانند برای داشتن آشپزخانه ای به سبک کلاسیک و متناسب با سلیقه شما مورد توجه قرار گیرند.

در تصاویر زیر چند نمونه ازاشپزخانه هایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند به نمایش گذاشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
WeCreativez WhatsApp Support
ما اینجا هستیم تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.
می تونم کمکتون کنم؟