گچبری مدرن و نقش برجسته

گچبری مدرن – نقش برجسته – گروه یاشیل

تزیینات داخلی
4.9/5 - (144 امتیاز)

گچبری مدرن و نقش برجسته در دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان شامل مراحل زیادی می باشد که هر کدام روش ها و سبک هایی دارند. یکی از مراحل بازسازی ساختمان گچکاری و گچبری در قالب گچبری کلاسیک و یا گچبری مدرن می باشد.

یکی از متود های جدید در دکوراسیون داخلی خانه های مسکونی و همچنین مراکز تجاری و اداری استفاده از هنر گچبری در قالب گچبری مدرن یا نقش برجسته با متریال گچ و غیره می باشد.

همانطور که در مطلب مربوط به گچبری عنوان شده است ، سبک هایی مانند گچبری دستی ، گچبری پیشساخته و گچبری قالبی برای اجرای کارهای گچبری در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

گچبری مدرن هم یکی از انواع سبک های گچبری می باشد که عمدتا بصورت دستی و کاملا هنری روی سطوح سقف و دیوار اجرا می گردد.

این سبک گچبری که به گچبری نقش برجسته نیز معروف هست، معمولا شامل طراحی و اجرای تندیس هایی نظیر گچبری فرشته و آناتومی و یا اینکه بصورت طرح برجسته گل و شاخ و برگ گیاه نمود پیدا می کند.

گچبری مدرن – نقش برجسته
گچبری مدرن – نقش برجسته
گچبری مدرن – نقش برجسته
گچبری مدرن – نقش برجسته

همچنین بخوانید : گچبری کلاسیک و دستی

در گچبری نقش برجسته هنرمندان گچبری بایستی شناخت کامل با سه بعدی سازی و داشته باشند. و همینطور آناتومی انسان و یا پرنده و … را که می خواهند به اجرا بگذارند، کاملا بشناسند.

در مقایسه به گچبری کلاسیک که غالبا از یک چند الگوی طراحی شده تبعیت می کند، این سبک کاملا هنری بوده و بستگی به استعداد و خلاقیت هنرمند گچبر دارد.

نقش برجسته معمولا برای قسمتی از دکوراسیون داخلی استفاده می گردد و یا اینکه بصورت تابلویی متحرک طراحی و نصب می گردد.

معمولا در ساختمان هایی که به سبک مدرن طراحی می گردند از یک یا چند نمونه گچبری در این سبک برای زیبایی دکوراسیون استفاده می گردد.

همچنین در دکوراسیون های سبک کلاسیک نیز در کنار گچبری دستی و سنتی از این سبک گچبری نیز استفاده می گردد.

قیمت گچبری مدرن

یکی از موراد مهم که برای انتخاب هر یک از مراحل و ساخت و ساز یک ساختمان بایستی بصورت دقیق برآورد و تعیین گردد، تخمین و برآورد هریک از آیتم هایی هست که بایستی اجرا گردد.

با توجه به اینکه این هنر بایستی در تناسب و اندازه محیط اجرا گردد و هر طرحی نسبت به طرح دیگر ممکن است از نظر ظرافت و داشتن جزییات متفاوت باشد، قیمت دقیق بعد از تعیین دقیق اندازه و تعداد و نمونه کار ، قابل ارائه خواهد بود.

پیشنهاد می کنیم قبل از نهایی کردن طرح انتخابی خود حتما از گروه یاشیل مشاوره بگیرید

ما در گروه یاشیل این افتخار را داریم که در کنار اساتید نامی گچبری کلاسیک ایران ، از هنرمندی اساتید برتر گچبری بهره مند باشیم.

نمونه کار گچبری مدرن و نقش برجسته

ما همیشه به مشتریان و کارفرمایان عزیز پیشنهاد می کنیم قبل از عقد قرارداد در هریک از آیتم های تزیینات داخلی حتما از نمونه کارهای اجرایی آن گروه بازدید داشته باشید تا با خیالی آسوده بتوانید تصمیم گیری نمایید.

نمونه کار گچبری مدرن و نقش برجسته نیز با توجه به اینکه دقت و خلاقیت زیادی نیاز دارد، بهتر است حتما قبل از انتخاب استاد گچبر از نمونه کار های اجرایی بازدید داشته باشید.

داشتن نمونه کارهای متعدد و سابقه اجرایی درخشان گروه طراحی و معماری یاشیل در تمام زمینه های ساختمانی و در تمامی نقاط ایران از نقاط قوت و ضامن اجرایی ما می باشد.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از گروه یاشیل می توانید به پیج اینستاگرام یاشیل ملحق شوید و همچنین برای مشاوره و قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

12 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up