طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان

در معماری، نمای ساختمان مهم ترین جنبه از نظر طراحی است، به این دلیل که نما سبک طراحی کل ساختمان را مشخص می کند. از نظر مهندسی ساختمان نیز ،

به دلیل تاثیر زیاد آن بر بازده انرژی ، از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنان که در بسیاری از آثار و بناهای تاریخی در ایران مشاهده می شود که هر منطقه ای

متناسب با موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی سبک خاصی از نما رواج داشته است. بنابراین هنر طراحی نمای ساختمان علاوه بر زیبایی و خلاقیت در ظاهر نما ، نیاز

به علم مهندسی برای طراحی نمای مستحکم و همچنین متناسب با نوع آب و هوا، دارد.

معماری نما – انواع مختلف نماهای ساختمان از نظر مصالح و متریال

1- نمای سنگی 2- نمای آجری 3- نمای سرامیکی

4- نمای سیمانی 5- شیشه ای 6- نمای کامپوزیت

7- نمای چوبی 8- استرچ متال و….

ادامه مطلب>

نمای ساختمان

گروه هنری یاشیل مجری طراحی و معماری نما ساختمان بصورت کلاسیک و مدرن و با در نظر داشتن استانداردهای سبک طراحی و المانهای شهری ،

می باشد. این مجموعه افتخار طراحی انواع مختلفی از نماها را داشته است. در ادامه برخی از کارهای این مجموعه قرار داده شده است.

قیمت نقاشی ساختمان – هزینه رنگ آمیزی ساختمان

تعیین قیمت نقاشی ساختمان – لیست قیمت نقاشی ساختمان – نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان – متوسط قیمت رنگ آمیزی ساختمان – قیمت نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان با رنگ روغنی – قیمت نقاشی با رنگ پلاستیک – هزینه رنگ آمیزی ساختمان – قیمت رنگ آمیزی خانه

فیلم آموزش پتینه کاری – عکس پتینه کاری

فیلم آموزش پتینه کاری – معرفی چند سایت برای دانلود فیلم آموزش پتینه کاری / در این مقاله چند سایت خوب برای آموزش پتینه به شما معرفی خواهیم کرد.

پتینه کاری در تهران | بازار کار پتینه کاری

پتینه کاری یکی از آیتم های مهم تزییناتی در تهران می باشد.
وجود آموزشگاه های متنوع پتینه کاری در تهران گواه بر بازار کار خوب این هنر تزیینات داخلی می باشد.
پتینه کاری به مرور از تهران به سایر شهر های ایران کشانده شده است بطوری که امروزه این هنر به یکی از کلیدواژه های محبوب در سایر شهر ها تبدیل شده است.

تائید نمای ساختمان | مدارک لازم برای تائید نمای ساختمان

اگر تصمیم دارید تا تغییر در نمای فعلی ساختمان خود داشته باشید و یا ساختمان نوسازی دارید که در نظر دارید برای آن نما طراحی کنید ، مستلزم این هست تا مدارک لازم برای تائید نمای ساختمان اگاهی کامل داشته باشید.
اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت و تائید نمای یک ساختمان باعث تسریع در امور اداری و مراحل انجام کارهای شهرداری خواهد شد.
بنابراین توصیه می کنم که انتهای این مقاله همراه ما باشید تا روند ثبت نمای ساختمان مطلع شوید.

آموزشگاه پتینه کاری | معیارهای لازم برای بهترین آموزشگاه پتینه کاری

برای یادگیری پتینه کاری بصورت جامع و کاربردی بهتر است ابتدا شرایط و ویژگی های یک آموزشگاه پتینه کاری خوب را بدانیم و بعد آموزش خود را شروع کنیم.
آموزشگاه خوب شرایطی باید داشته باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

قیمت نقاشی ساختمان در سال 99

قیمت نقاشی ساختمان در سال 99 متناسب با افزایش قیمت مصالح رنگ آمیزی و افزایش نرخ دستمزد کارگران نسبت به قیمت نقاشی ساختمان در سال 98 افزایش داشته است. میزان افزایش این قیمت می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد.

کلاس آموزش پتینه کاری

برگزاری کلاس آموزش پتینه کاری یکی از عباراتی است که امروزه از طرف دوستداران این هنر تزییناتی جستجوی فراوانی دارد. برای ثبت نام در کلاس آموزش پتینه کاری می توانید از طریق فرم زیر اقدام کنید.

پتینه کاری | تکنیک های پتینه کاری | قیمت پتینه کاری

پتینه کاری ساختمان و آشنایی با تکنیک های پتینه کاری – تعیین متوسط قیمت پتینه کاری – آموزش تکنیک های پتینه کاری و مزایا و معایب پتینه کاری موضوعات مورد بحث این مطلب می باشد.

مبل کلاسیک – دکوراسیون داخلی منزل با مبل های کلاسیک

مبل یکی از المان های بسیار مهم و حساس در دکوراسیون داخلی خانه ها محسوب می گردد. مبل کلاسیک انتخاب خوبی برای دکوراسیون های کلاسیک بحساب می آبد و اگر بصورت هوشمندانه اجرا گردد می توانیم یک دکوراسیون ایده آل برای خود داشته باشیم

طراحی و دیزاین آشپزخانه به سبک کلاسیک

مسلما یکی از مهمترین قسمت هایی که بایستی برای طراحی و دیزاین داخلی یک ساختمان به سبک کلاسیک مد نظر قرار داد، طراحی و دیزاین آشپزخانه به سبک کلاسیک می باشد. زیرا که باید علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون داخلی خانه می بخشد، به بهترین و بهینه ترین حالت ممکن از فضای موجود استفاده گردد.

فهرست
WeCreativez WhatsApp Support
ما اینجا هستیم تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.
می تونم کمکتون کنم؟