گچبری دستی – نمونه کارهای اجرای گچبری دستی – یاشیل

گچبری دستی یکی از آیتم های هنری و محبوب در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های کلاسیک به حساب می آید و روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند. نمونه کارهای گچبری دستی در ادامه این مطلب نمایش داده شده است.

گچبری دستی - گروه طراحی و معماری یاشیل
تزیینات داخلی

پتینه کاری در تهران | بازار کار پتینه کاری

پتینه کاری یکی از آیتم های مهم تزییناتی در تهران می باشد.
وجود آموزشگاه های متنوع پتینه کاری در تهران گواه بر بازار کار خوب این هنر تزیینات داخلی می باشد.
پتینه کاری به مرور از تهران به سایر شهر های ایران کشانده شده است بطوری که امروزه این هنر به یکی از کلیدواژه های محبوب در سایر شهر ها تبدیل شده است.

پتینه کاری در تهران
تزیینات داخلی

نقاشی فرشته روی سقف و دیوار

نقاشی فرشته یا مینیاتور ایرانی روی سقف یا دیوار برای ساختمان های لوکس یکی از جدیدترین آیتم های اجرای تزیینات داخلی محسوب می گردد. در این مطلب چند نمونه از نقاشی های سقفی را برای شما به نمایش گذاشته ایم که می توانید مشاهده بفرمایید

نقاشی فرشته روی سقف و دیوار

قیمت نقاشی ساختمان – هزینه رنگ آمیزی ساختمان

تعیین قیمت نقاشی ساختمان – لیست قیمت نقاشی ساختمان – نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان – متوسط قیمت رنگ آمیزی ساختمان – قیمت نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان با رنگ روغنی – قیمت نقاشی با رنگ پلاستیک – هزینه رنگ آمیزی ساختمان – قیمت رنگ آمیزی خانه

نقاشی ساختمان

تائید نمای ساختمان | مدارک لازم برای تائید نمای ساختمان

اگر تصمیم دارید تا تغییر در نمای فعلی ساختمان خود داشته باشید و یا ساختمان نوسازی دارید که در نظر دارید برای آن نما طراحی کنید ، مستلزم این هست تا مدارک لازم برای تائید نمای ساختمان اگاهی کامل داشته باشید.
اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت و تائید نمای یک ساختمان باعث تسریع در امور اداری و مراحل انجام کارهای شهرداری خواهد شد.
بنابراین توصیه می کنم که انتهای این مقاله همراه ما باشید تا روند ثبت نمای ساختمان مطلع شوید.

تائید نمای ساختمان

آموزشگاه پتینه کاری | معیارهای لازم برای بهترین آموزشگاه پتینه کاری

برای یادگیری پتینه کاری بصورت جامع و کاربردی بهتر است ابتدا شرایط و ویژگی های یک آموزشگاه پتینه کاری خوب را بدانیم و بعد آموزش خود را شروع کنیم.
آموزشگاه خوب شرایطی باید داشته باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

آموزشگاه پتینه کاری
تزیینات داخلی

قیمت نقاشی ساختمان در سال 99

قیمت نقاشی ساختمان در سال 99 متناسب با افزایش قیمت مصالح رنگ آمیزی و افزایش نرخ دستمزد کارگران نسبت به قیمت نقاشی ساختمان در سال 98 افزایش داشته است. میزان افزایش این قیمت می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد.

قیمت نقاشی ساختمان در سال 99
فهرست
WeCreativez WhatsApp Support
ما اینجا هستیم تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.
می تونم کمکتون کنم؟